Rozhovor s investorem Michalem Kuzněcovem

Zajímá vás vlastní investiční byt s jistým měsíčním nájemným, bez starostí o nájemníky? Náš program VBReal je přesně pro Vás. V rámci programu nabízíme možnost investovat do jednotek bytů z vlastního portfolia. O nemovitosti se dlouhodobě staráme, pronajímáme bonitním nájemníkům a také pravidelně kontrolujeme jejich stav. Zpětná vazba našich klientů je bezesporu tím nejlepším doporučením. Jak projekt hodnotí jeden z našich zákazníků pan Kuzněcov?

Kde a jak jste se poprvé dostali k informacím o společnosti VBReal a projektu investičních bytů na ulici Purkyňova v Ústí nad Labem?

Poprvé jsem se o tom dozvěděl před dvěma lety, když jsme si s panem Bramborou telefonoval ohledně koupi bytu na pronájem v Praze. Následně jsme realizovali s manželkou koupi dvou bytů v Jirkově, jelikož Ústí tenkrát ještě nebylo zkolaudované a byla to doba, kdy se každým měsícem zvyšovali úrokové sazby a my jsme již nemohli čekat s předschválenou hypotékou.

Jak hodnotíte svou investici v rámci VBReal?

Investici hodnotím velice dobře, na všem jsme se domluvili a obchod proběhl bez problémově a následné vyplacení nájmu bylo každý měsíc v den domluvy na účtě.

Proč jste se rozhodli pro pořízení investičního bytu od společnosti VBReal? Co pro Vás byl nejdůležitější faktor?

Hlavní faktor byl odborný a ochotný přístup pana Brambory a následné silné kapitálové zázemí společnosti.

Jak jste vnímali profesionalitu a péči od VBReal během celého období spolupráce?

Profesionalitu celého týmu jsem vnímal na vysoké úrovni a bylo vidět, že lidé ve společnosti VBReal svoji práci rozumí a jsou v ní velice zkušení.

Jak byste zhodnotili dopady na vaši finanční investici a jakým způsobem jste vnímali návratnost investice?

Návratnost investice vnímám pozitivně jelikož byl realizován výnos a vše bylo vyplaceno dle domluvy.

Máte v plánu v budoucnu investovat znovu s VBReal?

Nevylučuji to. Jelikož nabízí koncepčně zajímavý produkt, který není na trhu obvyklý. A jedna z hlavních výhod je garance zpětného odkupu.

Doporučili byste společnost VBReal svým známým a proč?

Už jsem ji i doporučil a jeden můj kamarád již s vámi také investoval. Takže oba máme pozitivní zkušenost.